Dil Seçimi
Dil Seçimi

Hakkımızda


Firmamız 1978 yılında Mehmet TOPAL tarafından İstanbul’da bulunan Sancaktepe ilçesinde kurulmuştur. 1978’den bugüne; İnşaat, Plastik ve Elektrik malzemeleri üretimiyle hizmetinizdeyiz. Firmamız +40 seneyi aşkın tecrübesiyle bu sektöre yön vermiş olup, yeniliği ve kaliteyi bugüne kadar taşımıştır. Firmamız başta ülkemiz olmak üzere, dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapmış ve yapmaktadır. Bugün ve ileriye dönük bütün şirket hayatımız boyunca siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve onur duyacağız.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız kuruluşundan beri, ürünlerinin müşteri beklentilerine uygun olmasını amaçlamıştır. Müşterilerin kendilerine en uygun ürünü seçmeleri için seçeneklerini sunar, sonuçta müşterinin seçtiği veya müşterinin belirlediği kaliteyi üretiriz.

Kalite düzeyimizi sürekli geliştirmeyi amaç edindik. ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ile kalite hedefleri ve politikalarımız, etkin ve sürekli olarak izlenir ve periyodik toplantılarda gözden geçirilir.

Ürün ve hedeflerimize ulaşmak için eğitilmiş personel ile, sürekli iyileşme temel felsefemizdir. Hizmetlerimizin satışında öncelikli olarak müşteri odaklı çözümler sunmak ve tüm personelimizin müşteri memnuniyeti konusunda gereken hassasiyeti göstermesini sağlamak temel felsefemizdir.

Ürünlerimizde kanserojen katkı maddesi içermeyen hammaddeler kullanarak insan sağlığına önem vermeyi kendimize vazife edinerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için programlı hareket eder ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek için etkin bir şekilde çalışırız.